Shporet

Shitet nga: hidajete 06 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shopreti per nxemje,funksional edhe per lidhje te nxemjes me radiator.I perdorure per nje periudhe te shkurter.
Per me shume shiko fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim