Shporet

Shitet nga: shukri 01 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e druve qe 1 vit i pordorur shporeti duket si ne foto shes shporetin per arsye se ekom ble kamin per ata largoj qmimi 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim