Shporet

Shitet nga: Xhavit 27 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
perdorimi eshte 1vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim