Shporet

Shitet nga: Avni 24 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
E Shesum Shporetin osht i perdorur vet 3 jav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim