Shporeti Alfa 90

Shitet nga: Petriti 17 Gsh 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti Alfa 90 shume pake i perdorur ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim