Shporeti alfa90

Shitet nga: petriti 11 Gsh 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporeti eshte me gjendje te mire pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim