Shporeti allfa 90 250e

Shitet nga: Bashkim 05 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti allfa90 ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur cmimi 250e Mbas ore 17 munde te thirni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim