Shporeti i drunjve

Shitet nga: eeeee 19 Pri 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ne gjendje te rregullt thuajse te re, nuk ka asnje defekt, Fotot jane origjinale. Cmimi eshte i diskutueshem, shitet sepse kam rregulluar nxemjen qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim