Shporeti me dru

Shitet nga: I hasani 16 Dhj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet ky shporet I cili shihet ne foto qmimine e fundit e ka 50€ te interesuarit nr 044426482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim