Shporeti

Shitet nga: Shporeti 24 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Shporeti me cmim te volitshem,se bashku me te vijne edhe qyngat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim