Shporetin e smedereves

Shitet nga: shporet 18 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e smedereves eshte i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim