Shport gjysëm alfa i druve

Shitet nga: Faik kelmendi 14 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
I perdorur por në gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim