Stuf por me rrym Nxemje Qendrore

Shitet nga: Skender 02 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen por nxemje qendrore me rrym 24 kw mundesija me por dor edhe 15 kw nuk esht e pordort esht ne gjendhe te rregull qmimi i stufes esht i llogarit edhe montimin se punojm me nxemje qendrore 2 vjet mirbajtje nuk diskotohet qmimi ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim