Stufe me dru per ngrohje dhe pergatitje ne kuzh..

Shitet nga: Stufa 07 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet stufa per ngrohje dhe pergatitje ne kuzhine. Stufa eshte me dru dhe ka xhamin e tejdukshem qe jap ndjenjen e kaminit.

Stufa eshte pothuajse e re, eshte blere ne janar te vitit te kaluar ne vlere 350 euro.

E pershtatshme per perdorim ne shtepi, banese apo lokal afarist.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr te tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim