Stufe me dru

Shitet nga: Kriste 10 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen me dru ne gjendje shume te mire funksionale per perdorim te metutjeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim