Stufe per ngrohje- Termo 3

Shitet nga: arsim 25 Gsh 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 2 stufa per ngrohje. Cmimi i volitshem dhe sipas kerkeses se bleresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim