Stufe per nxemje qendrore 60kv

Shitet nga: Burim 13 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen per nxemje 60kv ne gjendje te mir eshte perdor 2 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim