Super Ofert Klima Inverter

Shitet nga: artiing Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Artiing ofron shitjen montimin dhe sevisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese

Kemi Super Oferte te klimave inverter Klima qe nxejn der ne temperature -20
Ekonomike
Ekologjike

045 338 830
044 306 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim