Super Oferte Ne Klimat Inverter

Shitet nga: Artiing 13 Qer 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ofrjome te gjitha llojet e Klimave
Shitjen, servisimin, montimin
na kontaktoni:

045338830
044306958

http://www.youtube.com/watch?v=LbOmkNyb8Tc

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim