TERMO 2 she

Shitet nga: adi 22 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo ne gjendje shume te mire... shitet shkaku i vendosjes se nxemjes qendrore ne banese..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim