TERMO 3 KW

Shitet nga: Niki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET TERMO 3 KW E PERDORUR POR NE GJENDJE TE RREGULLT
TERMO I KA EDHE RROTAT.
GJENDET NE PRISHTINE NE LAGJEN MATI 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim