TERMO 3KW DHE 2 KW

Shitet nga: G.R. 23 Dhj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITEN 2 TERMO NE GJENDJE TE MIRE PUNE
3 KW. 100 EUR.
2 KW. 70 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim