TERMO 4

Shitet nga: naser 27 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES TERMO 4 NE GJANDJE TE MIER URGJENT 70 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim