TERMO ELIND

Shitet nga: ARBENI 05 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ELIND 2.5 TERMP SHITET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim