TERMO ELIND 2.5

Shitet nga: E.Z 09 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes TERMO ELIND2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim