TERMO ELIND 3

Shitet nga: saranda 23 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo elind 3, ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim