TERMO ELIND 3D

Shitet nga: Emine 07 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ESHTE TERMO ELDIND 3D, ESHTE I RUAJTUR MIRE , ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE PUNON .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim