TERMO MAGNOHROM 4.5kw

Shitet nga: Arlind 30 Tet 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon Magnoprom 4.5kw ne gjendje shume te mire teknike. Punon shume mire dhe nuk eshte shume e perdorur. Vjen me gjithe termostat per te rregulluar temperaturen ne dhome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim