TERMO

Shitet nga: Naim 24 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
TERMO ELIND 3.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim