TERMO

Shitet nga: Naser 07 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4 ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim