TERMO2

Shitet nga: Adi Gshi 22 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
TERMO 2 she ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim