Tefal actifry tengjere me avull per pomfrit dhe ..

Shitet nga: Suad 02 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Tefal Actifry tengjere me avull per pomfrit mish dhe dezerte te ndryshme vetem me nje luge vaj e perdorur por punon shume mire e ka edhe libren me 40 receta ne gjermanisht


viber +37745622868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim