Tehnike e bardhe

Shitet nga: kujta 16 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kemi teknik te bardh elektro motorra pumpa per nxemje qendrore klima te ndryshme te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim