Teknik e bardh

Shitet nga: anes 09 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo akomuluese dhe shporet alfa 90 shum te ruajtur ne gjendje shum të mir shporeti vjen me qynga komplet presim blers serioz qmimi shum i volitshem me marrveshje kontaktoni 044220017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim