Teormoakumuluesin AEG ( nxemse )

Shitet nga: Nijazi 04 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte funksional, dhe nuk ka asnje defekt. Ka ngjyre te hirt. Cmimi sipas marrvjeshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim