Termo

Shitet nga: termo elint 20 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy termo elint e vogla 100 euro e madhja 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim