Termo

Shitet nga: Ardit 26 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termoja elind 3.5 e re shum pak e perdorur osht ne gjendje te rregullt pe heki se nuk po e perdorim kurr se e kom bo nxemjen nshpi lypi blerës serioz qe i duhet me ble per shpi banes lokal apo kudo qe i duhet te interesuarit let thirrin ncilindo prej ktyne dy numrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim