Termo

Shitet nga: Agrom 10 Jan 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon ne gjendje te rregullt dhe e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim