Termo 2.5 kw

Shitet nga: Fidan 17 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo ne gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim