Termo 2.5

Shitet nga: Artan 01 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elektrike elind 2,5 ne gjendje te mire pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim