Termo 2,5

Shitet nga: Termo 08 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 2,5 kw ne gjendje shum tmire teknike dhe optike pa asnje grrith,punon shum mire,nxen shum dhe hargjon pak,posedon edhe kornizen me rrota shum lehte levizet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim