Termo 2.5

Shitet nga: Termo 08 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 2,5 ne gjendje shum tmire teknike dhe optike,nuk e ka asnje gervishtje,nxen shum hargjon pak,me termo vjen edhe mbajtesi me rrota,me te cilet levizet shum lehte neper dhome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim