Termo 2.5

Shitet nga: Lavdim 08 Nën 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 2.5 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike, nxen shum hargjon pak , me te vije edhe korniza me rrota .Per cdo gje mund te me kontaktoni ne viber ju dergoj dhe fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim