Termo 3

Shitet nga: Florin 16 Gsh 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemësen Termo e madhësisë 3she. Eshte në gjendje perfekte dhe pak e përdorur. Ka edhe rrotat për lëvizje më të lehtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim