Termo 3.

Shitet nga: Edi 14 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3 ne gjendje te rregullt . Kontakti vetem permes viberit: +37744292222, ose emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim