Termo 3

Shitet nga: Adem 11 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
1 vit e perdorur ne gjendje shume te mire + mbajteset ekstra qmimi ne dyqane 390€ mund ta merrni per 180€.
Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim