Termo 3.5, Nxemse, Stufe

Shitet nga: Safet Rama 01 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet 1 Termo 3.5 kW në gjendje super të mirë dhe funkcionale. është përdor 3 vjet. Termo posedon termostatin funkcional, fryrja permes ventilatorit funkcional dhe është e pajisur me rrota lëvizëse.

Cmimi është 155 euro për një TERMO!

Arsya pse po shiten është se kemi vendos nxemjen qëndrore.

Tel: 049 81 55 55 ose 044 434 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim