Termo 3.5 cer

Shitet nga: agron 25 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 3.5 kilovat e firmes cer osht ne gjendje trregullt nxen shum mir osht me termostat. Fuza i punon.osht .dy fazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim