Termo 3.5 kw

Shitet nga: Vjollca 01 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo nje gjendje shume te mire kapacitetiti 3.5 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim