Termo 3.5 kw

Shitet nga: eni 04 Jan 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shum ne gjendje te mir . Termo .. kabllen e ka dy fazor . Kabllen e ka 5 metra te gjate .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim